قوطی دارویی پت

قوطی دارویی پت

قوطی دارویی پت :

قوطی دارویی پت از جنس (پلی اتیلن ترفتالات) در طرح های متنوع از نظر دهانه ، نوع کپ ، شکل ظاهری و رنگ عرضه می شوند . ظروف PET که با نام های تجاری دیگری مانند جار پت ، بطری پت یا قوطی پت شناخته می شوند به صورت تک مرحله ای و دو مرحله ای تولید و عرضه می گردند که به دلیل تنوع در تولید و مصرف ، تولید دو مرحله ای آن در این واحد صنعتی اجرا می شود . این ظروف به دلیل مقاومت مکانیکی بالا ، زیبایی ظاهری و مقاومت خوب در مقابل گازها به تازگی اقبال زیادی را از سوی تولید کنندگان دارو در جهان به سوی خود جلب نموده است.

قوطی دارویی پت ظروف دارویی پت به ویژه برای شرکت هایی که خدمات فروش اینترنتی دارند این است که این ظروف دارویی پت از وزن کمی برخوردار هستند و طبیعتاً هزینه حمل و نقل آنها نسبت به برند رقبا بسیار کاهش می یابد. این موضوع باعث ایجاد یک مزیت رقابتی برای شما به عنوان تولیدکننده خواهد شد.

علاوه بر این ظروف دارویی پت قابل بازیافت هستند و تا حد خیلی زیادی از آلودگی محیط زیست و حتی هزینه های شرکت با استفاده از این محصولات کاسته خواهد شد.

این بطری ها برای طیف وسیعی از محصولات، از جمله داروهایی مانند شربت سرفه و پاراستامول های شیرخوار ایده آل هستند. همچنین می توانید محصولات دیگری مانند مخلوط آروماتراپی ، لوسیون بدن ، خوشبو کننده های پارچه و موارد دیگر را نیز ذخیره کنید.

جهت خرید انواع قوطی دارویی پت میتوانید با دارم پلمیر در ارتباط باشید

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *