تولید کننده بطری شیشه ایی دارویی


تولید کننده بطری شیشه ایی دارویی :

امروزه یکی از بطری های باکیفیت که در کشور تولید میشود بطری شیشه ایی دارویی است که اغلب به صورت تیره ساخته میشود و برای دارو هایی که حالت شربتی یا مایعی دارند مورد استفاده قرار میگیرد .

دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد و برای ارائه در آزمایشگاه ها، دارو خانه ها و نیز در صنعت دارویی برای عرقیات گیاهی، انواع روغن ها، انواع شوینده ها و غیره وجود دارند که هر کدام بسته به نوع خود دارای کاربردی جداگانه می باشند.

ویژگی بطری شیشه ایی دارویی :       تولید کننده بطری شیشه ایی دارویی

  • سالم بودن آن، طعم و مزه دارو را عوض نمی کند، دارای تنوع زیاد
  • بطری ها با حجم ها و اندازه های متفاوت، توسط طراحان خلاق و ماهر با استفاده از نرم افزارهای موجود در این زمینه تولید می شوند،
  • ساخت و تولید انواع قالب بطری به سلیقه مشتری

این گونه از محصولات عمده هر کدام بسته به نوع خود دارای انواع گوناگونی و در برندهای مختلفی هستند که امروزه در کشور از رشد و توسعه زیادی برخوردار می باشند و نیز برای خرید بطری شیشه ای تیره می توان از طریق فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در سراسر کشور با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده و مستقیم مراجعه و آن را بدون واسطه خریداری نمود که خرید به این صورت ارزانتر می باشد.

انواع شیشه دارو در حجم های متنوع :

شیشه دارو نوع های مختلفی دارد چه در طراحی بدنه و چه در حجم ،رنگ و دهانه شیشه که به ترتیب در اندازه های 13-14-15-16-18-20-24-28 و استاندارد دارویی (R) که از رنگهای روشن و تیره طبعیت می کند.

علاوه بر این مصارف بسیار زیاد دیگری دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم مثلا در داروسازی طب سنتی ،  ،دامی ،داروخانه و مراکز ترک اعتیاد از این شیشه ها استفاده زیادی می شود و در کارگاه های تولید عرقیات این محصول خیلی مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل خاصیت شیشه که با مواد دیگر به راحتی قابل واکنش نیست که همین دلیل بسیار قوی برای استفاده از این ظروف است.

یکی از تولید کنندگان بطری شیشه ایی دارویی با کیفیت همراه با قیمت مناسب مجموعه دارک پلمیر است این مجموعه با چندین سال سابقه در راستای تولید انواع ظروف دارویی به دلیل تولیدات ویژه خود مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کرده است . جهت خرید انواع ظروف دارویی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *